Oferta - Wytwórnia smaku

tel: 730 684 454
Maecenas vitae congue augue,
nec volutpat risus.
Przejdź do treści
Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla:
 
– osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów                                                                             
 
– sportowców i zwolenników aktywnego trybu życia
 
– wszystkich, którzy cenią  wygodę oraz zdrowy styl życia
 
 

Oferujemy:
 
– opakowania przystosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej
 
– dietę ułożoną przez wykwalifikowanego dietetyka
 
– wygodną dostawę pod drzwi
 
smaczne i urozmaicone dania przygotowane z najlepszych składników
 
 

Catering dietetyczny to kompletny zestaw dań dla osób które pragną schudnąć lub po prostu zdrowo się odżywiać. Decydując się na nasze usługi, nie musisz robić zakupów, gotować, zmywać ani martwić się o jutrzejszy posiłek. Doba dla wielu z nas wydaje się być zbyt krótka, a wszystkie te czynności zajmują sporo czasu.

Możesz wybierać spośród czterech rodzajów diet: sportowa, wegetariańska, bezglutenowa oraz standard, o różnych wartościach kalorycznych skomponowanych przez dietetyka. Z nami oszczędzisz czas, zjesz posiłki bogate w wysokiej jakości produkty, utrzymasz świetną sylwetkę i dobre samopoczucie.  Naszą misją jest na pierwszym miejscu dbanie o zdrowie i zadowolenie naszych klientów.
 
 

Korzyści płynące
 
Dieta wegetariańska
 
Z jadłospisu zostało wykluczone mięso i ryby . Odpowiednio zbilansowana dieta bez mięsa zapobiega niedoborom poszczególnych witamin i minerałów.  Podstawą diety są zboża, warzywa i owoce, orzechy i pestki, rośliny strączkowe, uwzględnia także produkty mlecze oraz jaja. Ze względu na zwiększoną liczbę powyższych produktów w diecie jest ona szczególnie bogata w błonnik pokarmowy, który reguluje pracę układu pokarmowego, a także witaminy z grupy B.
 
 
 
 
Dieta bezglutenowa
 
Jest dietą niskokaloryczną opartą na zasadach zdrowego odżywiania, skomponowaną w oparciu o produkty bezglutenowe. Menu tej diety opiera się o produkty takie jak: ryż, kukurydza, gryka, tapioka, amarantus, ziemniaki, nasiona roślin strączkowych, orzechy, mięso, owoce i warzywa. W diecie tej wykorzystujemy produkty naturalnie bezglutenowe. Dieta skierowana jest przede wszystkim do osób, które mają na celu poprawę swojego stanu zdrowia oraz osób, które z różnych przyczyn chciałyby lub powinny zmniejszyć spożycie glutenu.
 
 
 
 
Dieta sportowa
 
Dieta skierowana jest do osób uprawiających sport oraz charakteryzujących się dużą aktywnością fizyczną, co przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne organizmu. Celem tej diety nie jest redukcja wagi, ale dostarczenie organizmowi niezbędnej do wysiłku energii i jego prawidłowe odżywienie. Posiłki przygotowane są na bazie naturalnych składników. Źródło białka stanowi drób, wołowina i wieprzowina, ryby oraz jaja. Dieta bazuje również na pełnoziarnistych produktach zbożowych - kasze, makarony, ryż oraz pieczywo własnego wypieku. Dodatek stanowią również świeże warzywa i owoce.


Dieta standard

Dieta standard to idealne rozwiązanie dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej. Doskonała dla ludzi, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe oraz spożywać smaczne posiłki bez wyrzeczeń"©2018 www.wytwornia-smaku.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt:Łukasz.W
Wróć do spisu treści